Istarski župan Boris Miletić gostujući na Rovinj FM komentirao je stanje u Puli kazavši kako je gradska uprava napravila lijepi adventi koji su svi pohvalili kao dobro organizaciju.
Međutim, Miletić kaže kako je u proteklih godinu dana izostala tema kapitalne izgradnje.
''Znam da je potrebno vrijeme, no podsjetit ću da prilikom primopredaje vlasti ostavili smo preko 160 milijuna kuna ostavili viška sredstava, što u gradskom proračunu što u gradskim trgovačkim društvima i ustanovama.
To nije umjetnički dojam, znamo točno koliko je novaca bilo na računu za razliku od nekih gradova poput Zagreba koji su naslijedili stotine milijuna kuna duga. Ono što treba jesu kapitalne investicije i mislim da nakon godinu dana uhodavanja to treba doći na vidjelo.
Komentirajući odlazak kampusa NK Istre u Bale, istarski župan kazao je da kao Puležan i navijač Istre misli kako je pulskom prvoligašu mjesto u Puli, tim više kada se nakon dugo godina uspjelo ishodovati državno zemljište za Marsovo polje.