Ove se godine obilježava jubilarna 20. obljetnica kazališta Ulysses. Povodom toga, 2. kolovoza će na Malom Brijunu kocert održati Rade Šerbedžija i Zapadni kolodvor uz brojne glazbene goste; Darka Rundeka, Damira Urbana, Gabi Novak, Matije Dedića, Vlatka Stefanovskog, Maje Posavec, Putokaza, Nigela Osbornea, Jure Ivanušića, Mimi Šerbedžije i drugih.
U sklopu programa na veliko platno će se iz cijeloga svijeta uživo javljati umjetnici i dugogodišnji prijatelji Ulyssesa, a publici će biti predstavljena i retrospektiva proteklih dva desetljeća rada, s dosad neprikazanim materijalima.
Svečana obljetnica osmišljena je kao svojevrsni 'SAIL – IN program' na obali mora, pa će se tako koncert i sva popratna događanja izvoditi na pozornici postavljenoj na samoj obali i na molu Malog Brijuna, uz predviđena velika platna po uzoru na velike koncerte na otvorenome, dok će publika program pratiti s brodova u zaljevu.
Gledatelji mogu osigurati svoje mjesto na jednom od brodova u organizaciji kazališta Ulysses ili doći vlastitim plovilom, uz prethodnu najavu.
Informacije o kupnji ulaznica možete pronaći ovdje.